Tõlge "käibekapitali kasu" Läti keel:


Kas sa mõtlesid : käibe kapitali kasu ?

  Sõnastik Eesti-Läti

Kasu - tõlge : Kasu - tõlge : Kasu - tõlge : Kasu - tõlge : Käibekapitali - tõlge : Kasu - tõlge : Kasu - tõlge : Kasu - tõlge : Kasu - tõlge : Kasu - tõlge :
Märksõnad : Jēgas Labums Jēga Kāds Kāda

Ads

  Näited (Välised allikad, ei vaadatud)

Käibekapitali vajaduse vähenemine
Apgrožamo līdzekļu nepieciešamības samazinājums
Käibekapitali haldus Francis ZEGHERS
3 Likviditātes pārvalde Franslss ZĒGERS (Francis ZEGHERS) Kairas birojs Luidži MARKONS (Luigi MARCON)
Käibekapitali haldus Francis ZEGHERS
Īpaši darījumi Žans Kristofs Lalū (Jean Christophe LALOUX)
Käibekapitali lühiajalisest investeerimisest tulenevad tulud
Ienākumi, kas iegūti no rīcības kapitāla īslaicīgām investīcijām
Suurus ja tähendus käibekapitali investeering tähendab, et edu võib organisatsioon sõltub suuresti rakendamise tark käibekapitali poliitika.
Lielums un nozīmība šo darba kapitālieguldījumu nozīmē, ka panākumi organizācijas var lielā mērā atkarīgi īstenošanu gudrs apgrozāmā kapitāla politiku.
Start up ja käibekapitali uusi ettevõtteid
Start up un apgrozāmā kapitāla jaunu uzņēmumu
Stardikapital võeti lihtsalt üle Itaalia filiaali käibekapitali.
Sākumkapitāls vienkārši bija iekļauts Itālijas filiāles kapitālā.
Käibekapitali fond Liidul on käibekapitali fond, mis koosneb tulude ülejäägist ja, kui see on ebapiisav, liidu liikmesriikide ühekordsetest maksetest.
Apgrozāmo līdzekļu fonds Savienībai ir apgrozāmo līdzekļu fonds, ko veido papildieņēmumi un, ja nepietiek ar šādiem papildieņēmumiem, tad katras Savienības locekles viena iemaksa.
asutamiskulud ja käibekapitali puudujääk tegevuse algusaastatel kaeti riigilaenuga.
TV2 dibināšanas izmaksas un darbības nodrošināšanai nepieciešamie līdzekļi tika iegūti ar valsts aizdevuma palīdzību.
Käibekapitali võib defineerida kui vahe käibevarade ning lühiajaliste kohustuste.
Apgrozāmais kapitāls var definēt kā starpību starp apgrozāmajiem līdzekļiem un īstermiņa saistībām.
Käibekapitali vajati hooldusabinõudeks, tasumata nõuete vahefinantseerimiseks ja tellimuste finantseerimiseks.
Apgrozāmais kapitāls bija vajadzīgs tehniskās apkalpes pasākumiem, nenokārtotu prasījumu finansēšanai un pasūtījumu finansēšanai.
Kuid suhteliselt vähe ettevõtteid muretsema väga palju käibekapitali juhtimine, kuni asjad jõuavad kriisi punkti pähkel õige käibekapitali juhtimine võib teha vahet ettevõtte ellujäämise ebaõnnestumine.
Tomēr salīdzinoši maz uzņēmumu jāuztraucas ļoti daudz par apgrozāmā kapitāla vadību, līdz lietas sasniegt krīzes punktu rieksts pareizu darba kapitāla vadība var dot atšķirību starp uzņēmumu izdzīvošanu un biznesa neveiksmes.
(21) Käibekapitali vajati hooldusabinõudeks, tasumata nõuete vahefinantseerimiseks ja tellimuste finantseerimiseks.
(21) Apgrozāmais kapitāls bija vajadzīgs tehniskās apkalpes pasākumiem, nenokārtotu prasījumu finansēšanai un pasūtījumu finansēšanai.
Käibekapitali tuleks tegeleda lühiajaliste rahandus, enamasti nt arvelduskrediit ja võlausaldajatel.
Darba kapitāla prasības būtu apmeklētajiem īstermiņa finansējumu, galvenokārt piem overdrafti un kreditori.
Järgmise sammuna prognoositakse käibekapitali muutus viieaastase prognoosiperioodi iga aasta kohta.
Nākamais solis ir prognozētās pārmaiņas apgrozāmajā kapitālā katra gada laikā piecu gadu periodā.
tulud, mis pärinevad käibekapitali lühiajalistest investeeringutest, samas välistatakse finantspõhivarast saadavad tulud
ienākumi, kas iegūti no rīcības kapitāla īslaicīgām investīcijām tomēr ienākumi no pamatkapitāla ir izslēgti,
käibekapitali lühiajalise investeerimisega seotud tulud, kui need vastavad ettevõtte sularahavahendite tulule
ienākumus no īslaicīgām investīcijām no rīcības kapitāla, ja vien tie atbilst samaksai no uzņēmuma tekošajiem līdzekļiem,
tulud, mis pärinevad käibekapitali lühiajalistest investeeringutest, samas välistatakse finantspõhivarast saadavad tulud
ienākumi, kas iegūti no rīcības kapitāla īslaicīgām investīcijām tomēr ienākumi no pamatkapitāla ir izslēgti,
käibekapitali lühiajalise investeerimisega seotud tulud, kui need vastavad ettevõtte sularahavahendite tulule
ienākumus no īslaicīgām investīcijām no rīcības kapitāla, ja vien tie atbilst samaksai no uzņēmuma tekošajiem līdzekļiem,
Investeeritud summad käibekapitali suurettevõtted Euroopas on umbes 80 protsenti investeeritud summast põhivarasse.
Summas ieguldītie apgrozāmo kapitālu lielos uzņēmumos Eiropā ir apmēram 80 procenti no ieguldītās summas pamatlīdzekļos.
Kohalikest vahenditest on lubatud laenata käibekapitali rahastamiseks alles pärast projekti esmast rakendamist.
BG maksājumiem un pārvedumiem uz ārvalstīm saistībā ar ieguldījumiem un valsts vai valsts garantētiem aizdevumiem ir nepieciešama Bulgārijas Nacionālās bankas atļauja 10 .
2 Täiendava käibekapitali vaja arvutatakse järgmiselt Keskmine võlgnike (Lm3,000,000 x 2 12) Lm500,000
2 Papildu apgrozāmais kapitāls vajadzīgs aprēķina šādi Vidējās parādnieki (Lm3,000,000 x 2 12) Lm500,000
Jooksva käibekapitali lühiajaline paigutamine on tavapärane tegevusala, mis on laevandusettevõtte põhitegevusega otseselt seotud.
Tekošo līdzekļu ieguldījums īstermiņa noguldījumos ir parasta darbība, kas tieši saistīta ar kuģošanas kompānijas galveno darbību.
(140) Jooksva käibekapitali lühiajaline paigutamine on tavapärane tegevusala, mis on laevandusettevõtte põhitegevusega otseselt seotud.
(140) Tekošo līdzekļu ieguldījums īstermiņa noguldījumos ir parasta darbība, kas tieši saistīta ar kuģošanas kompānijas galveno darbību.
Sellistel juhtudel piiratud käibekapitali saadaval tuleb juhtida väga tõhusalt, et võimaldada ettevõtte minna tööle.
Šādos gadījumos, ierobežotā darba kapitāls pieejams jāpārvalda ļoti efektīvi, lai uzņēmumu, lai dotos uz darbību.
Näiteks täheldas EIP suurenenud vajadust käibekapitali järele ning reageeris kiiresti nõudlusele vastamiseks. 2009. aastal
Banka, piemēram, konstatēja lielāku nepieciešamību pēc apgrozāmā kapitāla un nekavējoties rīkojās, lai šo pieprasījumu apmierinātu.
Käibekapitali haldus Francis ZEGHERS Timothy O CONNELL b a r b 1 ri g h t
Likviditātes pārvaldība Fransiss ZĒGERS (Francis ZEGHERS) Timotijs O KONELS (Timothy O CONNELL) b ar b 1 ri g h t
Käivituskulude katmiseks vajas Jahnke 1,08 mln euro suurust käibekapitali, enamjaolt tellimuste finantseerimiseks ja jooksevkonto krediidiks.
Lai segtu ražošanas uzsākšanas izmaksas, uzņēmumam Jahnke bija vajadzīgs apgrozāmais kapitāls 1,08 milj. euro apmērā, galvenokārt pasūtījumu finansējumam un kontokorenta kredītam.
Käesoleva määruse kohane ühendusepoolne kaasfinantseering saab teoks tagastamatu toetusena, mille hulka kuuluvad toetused mikrokrediidiprojektide käibekapitali jaoks.
Kopienas līdzfinansējums saskaņā ar šo regulu ir dotācijas, ietverot iemaksas apgrozāmajā kapitālā mikrokredīta projektiem.
(19) Käivituskulude katmiseks vajas Jahnke 1,08 mln euro suurust käibekapitali, enamjaolt tellimuste finantseerimiseks ja jooksevkonto krediidiks.
(19) Lai segtu ražošanas uzsākšanas izmaksas, uzņēmumam Jahnke bija vajadzīgs apgrozāmais kapitāls 1,08 milj. euro apmērā, galvenokārt pasūtījumu finansējumam un kontokorenta kredītam.
Samalaadselt mis tahes äriettevõttega on ka merelaevanduses tulud, mis tulenevad käibekapitali lühiajalistest paigutamistest, normaalse finantshalduse tulemuseks.
Tāpat kā jebkurā tirdzniecības uzņēmumā, kuģošanas kompānijas ienākumi, kas gūti no rīcības kapitāla īslaicīgiem ieguldījumiem, izriet no parastās finanšu vadības prakses.
käibekapitali lühiajaline investeerimistulud, kui need langevad kokku kindla maksumääraga skeemile kõlblikest tegevustest saadavate ettevõtte sularahavahendite tuludega
ienākumi no īslaicīgām investīcijām no rīcības kapitāla, ja vien tie atbilst samaksai no uzņēmuma tekošajiem līdzekļiem, kas radušies veicot attiecināmas darbības
Lisaks järeldab komisjon, et HSCz sai oma käibekapitali ja garantii TFSilt erainvestori testi tingimustele vastavatel kommertsalustel.
Turklāt Komisija secina, ka HSCz uz komerciāliem pamatiem ir ieguvis apgrozāmo kapitālu un garantiju no TFS, kas tādējādi atbilst privāto kreditoru pārbaudes noteikumiem.
See on tegelikult puhas kasu, kasu tarbijale ja eelkõige kasu keskkonnale.
Tas ir īsts ieguvums, ieguvums patērētājiem, bet visupirms ieguvums vides aizsardzības ziņā.
Kasu
Ieguvumi
(139) Samalaadselt mis tahes äriettevõttega on ka merelaevanduses tulud, mis tulenevad käibekapitali lühiajalistest paigutamistest, normaalse finantshalduse tulemuseks.
(139) Tāpat kā jebkurā tirdzniecības uzņēmumā, kuģošanas kompānijas ienākumi, kas gūti no rīcības kapitāla īslaicīgiem ieguldījumiem, izriet no parastās finanšu vadības prakses.
käibekapitali lühiajaline investeerimine, kui see langeb kokku kindla maksumääraga skeemile kõlblikest tegevustest 45 saadava ettevõtte sularahavahendite tuluga
ienākumi no īslaicīgām investīcijām no rīcības kapitāla, ja vien tie atbilst samaksai no uzņēmuma tekošajiem līdzekļiem, kas radušies veicot attiecināmas darbības 45 ,
a) käibekapitali lühiajaline investeerimistulud, kui need langevad kokku kindla maksumääraga skeemile kõlblikest tegevustest saadavate ettevõtte sularahavahendite tuludega
a) ienākumi no īslaicīgām investīcijām no rīcības kapitāla, ja vien tie atbilst samaksai no uzņēmuma tekošajiem līdzekļiem, kas radušies veicot attiecināmas darbības
Kui meie positiivseid tulemusi suurendada oma käibekapitali, saame rääkida suurem eelarve, kui soovitakse, et veelgi kiirem kasv.
Kad mūsu pozitīvo rezultātu palielināt savu darba kapitālu, mēs varam runāt par lielāku budžetu, ja ir vēlēÅ anās, pat ātrāku izaugsmi.
Euroopa Investeerimisfond tegutseb fondide fondina, mis investeerib käibekapitali, eelkõige kõrgtehnoloogia valdkonnas tegutsevaid vara ses järgus VKEsid toetavatesse fondidesse.
EIF darbojas kā tādu fondu fonds, kuri iegulda riska kapitālā, jo īpaši fondu, kuri atbalsta tādu MVU darbību agrīnā stadijā, kas nodarbojas ar aug sto tehnoloģiju izstrādi.
Erapanuseid kirjeldatakse SORENI aktsionäride kapitalimahutusena (462000 eurot) ja pangalaenudena (1300000 eurot), mis antakse käibekapitali ülekande tagatise vormis.
Privātie maksājumi tiek aprakstīti kā SORENI akcionāru kapitāla iemaksas (462000 euro) un banku aizdevumi (1300000 euro), kas ir pamats apgrozījuma kapitāla drošībai cesijas veidā.
käibekapitali lühiajaline investeerimine, kui see langeb kokku kindla maksumääraga skeemile kõlblikest tegevustest 45 saadava ettevõtte sularahavahendite tuluga
ienākumi no īslaicīgām investīcijām no rīcības kapitāla, ja vien tie atbilst samaksai no uzņēmuma tekošajiem līdzekļiem, kas radušies veicot attiecināmas darbības 45 ,
käibekapitali lühiajalised investeerimistulud, kui need ei lange kokku kindla maksumääraga skeemile kõlblikest tegevustest saadavate ettevõtte sularahavahendite tuludega
ienākumi no īslaicīgām investīcijām no rīcības kapitāla, ja vien tie neatbilst samaksai no uzņēmuma tekošajiem līdzekļiem, kas radušies veicot attiecināmas darbības
Selles osas alustab komisjon sellest, et teeb kindlaks ümberkorraldamise kogukulud, tootlikkuse optimeerimise kulud ja käibekapitali vajaduse vähendamise.
Šajā nolūkā Komisija iesākumā nosaka kopējās pārstrukturēšanas izmaksas, iegūtā ražīguma neto un apgrozāmo līdzekļu samazinājuma nepieciešamību.
Sildid Kasu Ettevõtluse, Ettevõtluse Kasu, Kuidas Ettevõtluse Kasu indiviidi ja ühiskonna, ettevõtluse tähtsust
tags Ieguvumi no Uzņēmējdarbības, uzņēmējdarbības ieguvumi, Kā Uzņēmējdarbība Pabalsti Indivīdi un sabiedrība, nozīme uzņēmējdarbībā

 

Seotud otsingute: Käibekapitali - Kasu - Isikliku Kasu - Pingutust Ja Kasu - Kasu üldsusele -